PROJEKTAVIMAS

Formuojant naujus arba atidalintus žemės sklypus nustatomos ir paženklinamos žemės sklypų ribos, nustatomos žemės naudojimo sąlygos, naudojimo būdas, ūkinės veiklos apribojimai ir servitutai, kartografuojamos žemės naudmenos, nustatoma žemės sklypų vertė.

Šiai paslaugai atlikti reikia pateikti turimo žemės sklypo plano kopiją, pažymėjimą apie žemės sklypo teisinį įregistravimą, savivaldybės arba teritorinio NŽT skyriaus  išduotas projekto rengimo sąlygas.

Žemės sklypų formavimo pertvarkymo projektai rengiami:


 • Projektuojant naujus žemės sklypus;
 • Keičiant gretimų žemės sklypų ribas (atliekant amalgamaciją);
 • Padalijant žemės sklypą į du ar daugiau sklypų;
 • Atidalijant vieną ar daugiau žemės sklypo dalių iš bendrosios nuosavybės teise valdomo žemės sklypo;
 • Sujungiant du ar daugiau žemės sklypų į vieną žemės sklypą;

Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai

Statyba žemės ūkio paskirties žemėje, nekeičiant jos paskirties yra galima, jei statoma ūkininko sodyba ant ne mažesnio kaip 0,5 ha žemės sklypo.
Nors nemažai savivaldybių yra pasitvirtinusios bendruosius planus, kurių pagrindu galima keisti žemės paskirtį, tačiau praktika parodė, jog specialaus ir detalaus planų rengimas yra labai brangus ir dažnai tik besikooperuojantiems sklypų masyvams tinkantis sprendimas.

Ūkininko sodybos statyba galima tik tada, kuomet yra užsakomas kaimo plėtros žemėtvarkos projektas. Todėl mes siūlome Jums rinktis paprastesnį ir greitesnį būdą, kuris yra ne ką prastesnis sprendimas. Tai – ūkininko sodybos formavimas.
Vykdant kaimo plėtrą atliekamas ūkininko sodybos projektavimas, ūkininko sodybos formavimas ir ūkininko sodybos vietos parinkimas. Suderinus projektą su reikalingomis institucijomis, jau galimas ūkininko sodybos įkūrimas ir gavus statybos leidimą, ūkininko sodybos statymas.

Ūkininko sodybos formavimo - kaimo plėtros žemėtvarkos projektui atlikti reikalinga:


Žemės sklypo registro pažymėjimas


Savivaldybės, kurioje yra Jūsų sklypas, teritorijų planavimo skyriaus išduotas planavimo sąlygas ir planavimo sąlygų sąvadą kaimo plėtros žemėtvarkos projektui rengti

Žemės sklypo planas (preliminarių arba geodezinių matavimų)


Topografinę sklypo nuotrauką (toponuotrauka) atliktą ne seniau nei prieš 1 metus. Jei jos neturite, mes ją atliekame prieš formuodami ūkininko sodybą

Ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimas (geriausia, kad ūkininko ūkis būtų registruotas būtent tame sklype, kuriame Jūs norite suformuoti sodybą)


Jeigu Jūsų sklypas yra draustinyje papildomai pateikiate Aplinkos apsaugos ministerijos Jūsų apskrities regiono aplinkos apsaugos departamento planavimo sąlygas


KĄ KLIENTAIKALBA APIE MUS?


Patirtis bei rimtas požiūris į verslą mums leidžia tinkamai bei kokybiškai atlikti geodezinius matavimus, žemės sklypų formavimo – pertvarkymo projektus ir taip pelnyti ilgalaikį klientų pasitikėjimą bei įvertinimą.


 • Atsakingai atlieka matavimus, ačiū!

  Odeta
  Odeta
  Projektų vadovė
 • Labai gera įmonė. Darbus atlieka greitai ir kokybiškai. Ačiū, Jums!

  Liucija
  Liucija
  Užsakovė
 • 10 balų. Labai greitas ir kokybiškas aptarnavimas.

  L. N
  L. N
  Užsakovė


PATEIKITEUŽKLAUSĄ


Jūsų vardas*

Telefono numeris*

El. paštas

Miestas*

Jūsų klausimas