KADASTRINIAI MATAVIMAI

Paslauga aktuali tiek juridiniams tiek ir fiziniams asmenims, norintiems tiksliai žinoti žemės nuosavybės plotą ir ribas, tam kad būtų galima nekliudomai disponuoti savo nekilnojamuoju turtu.
Geodeziniai matavimai reikalingi parduodant, dovanojant ar išnuomojant privačios žemės sklypus ne žemės ūkio veiklai (kitai paskirčiai), taip pat kitais atvejais, jeigu šių matavimų pageidauja žemės savininkas.Žemės sklypų

kadastrinis (geodezinis) matavimas ir planų bei matavimo bylų parengimas – tai tikslus suformuotų žemės sklypų plotų nustatymas, plano ir kitų duomenų, kuriuos reikia įrašyti į kadastro duomenų bazę, parengimas.


Geo f

Taip pat…

Pastatų, statinių, patalpų, butų, gyvenamųjų namų kadastriniai matavimai
Pildome statinių užbaigimo deklaracijas priduodant pastatą iki 80m².

Ribų nužymėjimai

vykdomi, kai jau turite parengtą žemės sklypo ribų planą seniau. Matininkas, atvykęs į Jūsų žemės sklypą pagal duotas koordinates parodo sklypo ribų posūkio taškus, kur sklypo savininkas juos pažymi (įkala kuolus). Galime nužymėti vietas pamatams, tvorai ar panašiai statybai.
KĄ KLIENTAIKALBA APIE MUS?


Patirtis bei rimtas požiūris į verslą mums leidžia tinkamai bei kokybiškai atlikti geodezinius projektus, ir taip pelnyti ilgalaikį klientų pasitikėjimą bei įvertinimą.


 • Atsakingai atlieka matavimus, ačiū!

  Odeta
  Odeta
  Projektų vadovė
 • Labai gera įmonė. Darbus atlieka greitai ir kokybiškai. Ačiū, Jums!

  Liucija
  Liucija
  Užsakovė
 • 10 balų. Labai greitas ir kokybiškas aptarnavimas.

  L. N
  L. N
  Užsakovė


PATEIKITEUŽKLAUSĄ


Jūsų vardas*

Telefono numeris*

El. paštas

Miestas*

Jūsų klausimas